KONST / Litografier / Färglitografi 16253209
nr 1625 3209
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
"Placa Major de Sky City". Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bildmått: 80x58 cm, yttermått inklusive ram: 105x82 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:39:58
3/6 19:12:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson